Institutionsstyrelsen

Christina Bergqvist, ordförande, professor, prefekt
Maria Eriksson Baaz, professor, lärarrepresentant
Anna Wistus, HR-generalist, TA-representant
Oskar Hultin Bäckersten, doktorandrepresentant
Sandra Håkansson, doktorandrepresentant
Karin Leijon, forskare, lärarrepresentant
Pär Nyman, forskare, lärarrepresentant
Ebba Olsson, studentrepresentant
Alexandra Segerberg, universitetslektor, lärarrepresentant
Gustav Stark, studentrepresentant
Pär Zetterberg, universitetslektor lärarrepresentant

Styrelsemöten höstterminen 2019

2019-09-11
2019-10-09
2019-11-13
2019-12-16